17.08.2021, 13:34

Назвали терміни дії нових цін на електроенергію

Нові тарифи на електроенергію діятимуть протягом наступного опалювального сезону.

Нові тарифи на електроенергію, які вступлять в силу з жовтня, діятимуть до травня наступного року. Про це йдеться в постанові Кабміну, передає Кореспондент.

Як відомо, з 1 жовтня при споживанні до 250 кВт в місяць тариф на електроенергію буде 1,44 грн / кВт. Для тих, хто споживає більше, тариф не зміниться - 1,68 грн / кВт.

Тариф на електроенергію може змінюватися за наявності лічильника. З двозонним лічильником у період з 23:00 до 07:00 споживач платитиме за половину тарифу. З тризонним лічильником - 0,4 тарифу в зазначений вище час.

Водночас у пікові проміжки (8:00-11:00 і 20:00-22:00) власники тризонних лічильників платитимуть 1,5 тарифу на електроенергію. В інший час для них так само діятиме фіксований тариф.

Нагадаємо, раніше глава РНБО - Олексій Данілов - заявив, що Президент поставив завдання не допустити підвищення тарифів на електроенергію для населення.

Водночас глава НКРЕКП - Валерій Тарасюк - нещодавно заявляв, що тарифи на електроенергію зростуть. За його словами, влада має намір вирівняти вартість електроенергії для промисловості і населення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: