12.04.2019, 12:23

«Натхненні Пінзелем» рятують храм в Годовиці

З 23 квітня по 30 травня у Львові в Органному залі пройде виставка картин на тему «Натхненні Пінзелем». Мета проекту – ще раз привернути увагу до напівзруйнованого храму в селі Годовиці Пустомитівського районі Львівської області.

Йдеться про проект «Під зорею Пінзеля». Його ініціаторка - Івона Лобан.

Івона Лобан: «Хочу запросити львів’ян та гостей міста на відкриття виставки живопису, у  якій взяли участь видатні художники Украіни. Учасники виставки створили роботи на тему «Натхненні Пінзелем».

 Свій шлях виставка почала 16 вересня 2017 року в Палаці Потоцьких. Протягом двох років колекція картин поновлювалась і подорожувала. За цей час вона встигла об‘їхати пів-України. Відкривали «Дні Пінзеля» в Бучачі, відвідали Червоноград, були на сході України у містах Рубіжне і Сєвєродонецьку».

 Фраза, яка запала в душу Івоні Лобан на сході України: «Якби до нас приїжджали з такими проектами до 2014 року, то війни б не було».

Отож, Івона Лобан із великим задоволенням запрошує відвідати виставку картин на тему «Натхненні Пінзелем», яка відбудеться у Львові в Органному залі з 23 квітня по 30 травня 2019 року.

Ініціаторка виставки та її незмінні однодумці вірять, що цією виставкою в Органному залі вони ще раз привернуть увагу до напівзруйнованого храму в Годовиці. Саме на порятунок храму спрямована основна діяльність «Арт студіі Івони Лобан».  

Завдяки творам таких художників, як-от, П. Сипняк, О. Скоп, С. Міхновський, О. Крохмалюк, В. Москалюк, О. Білобран, О. Жеребецька, Р. Грабар, О. Сагайдак, Л. Котюк, М. Радь, П. Ярмолик, О. Казнох, П. Сметана, Л. Панчишин, М. Москалюк, В. Проданчук, Н. Євдокименко-Проданчук, С. Ковтун, Н. Павлюк, завдяки підтримці журналістів, музикантів і всіх небайдужих людей, дворічній роботі і десяткам креативних проектів про Костел всіх святих в с.Годовиця почуло багато людей. Були виділені кошти на проектно-кошторисну документацію з реставрації і консервації храму.

Відкриття виставки 23 квітня о 17.00 в Органному залі.  Прес-конференція відбудеться о 16.00, за годину до відкриття.  

Фото - Івони Лобан.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Квартал 95 вже написав концерт без Зеленського

  Коментар

  Блоги

  Оксана Кришталева

  Нас постійно супроводжують різні звуки, але ми не надаємо їм належного значення

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня