• Головна
 • Новини
 • Нардеп від «Слуги» пропонує звільняти лікарів, що відмовляються вакцинуватися Covishield

23.03.2021, 15:10

Нардеп від «Слуги» пропонує звільняти лікарів, що відмовляються вакцинуватися Covishield

Народний депутат від "Слуги народу" Дмитро Гурін вважає, що потрібно звільняти лікарів, які відмовляються вакцинуватися проти COVID-19.

Про це нардеп написав у соцмережі Facebook, передають Букви.

Дмитро Гурін зазначив, що у Київському інституті пульмонології, за словами завідувачки одного з відділень, вакцинуватися погодилися 20% лікарів.

“Сама завідувачка вже двічі хворіла на COVID-19, але “не відчуває внутрішньої впевненості в необхідності вакцинації”. Що це означає на практиці? 80% “лікарів” потрібно звільнити, а їхню зарплатню віддати 20%”, – сказав депутат.

На його думку, людей, які не вважають за потрібне робити щеплення, не можна вважати лікарями.

“Питають: “Хто ж тоді буде лікувати?” Вочевидь, люди, які не вважають за потрібне вакцинуватися, не можуть вважатися лікарями, тому, якщо їх звільнять, залишаться працювати справжні лікарі. Вони і будуть лікувати”, – резюмував Гурін.

24 лютого в Україні стартував процес вакцинації проти коронавірусу COVID-19. Перше щеплення препаратом Covishield  зробили лікарю-реаніматологу з Черкас. Йдеться про вакцину під торговою маркою Covishield, що випускається в Індії за ліцензією британсько-шведської компанії AstraZeneca.

Вакциною Covishield уже публічно вакцинувалися президент Володимир Зеленський, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Раніше повідомлялося, що Україна веде перемовини з усіма світовими виробниками вакцини проти коронавірусу COVID-19. Наразі підписано попередні угоди з шістьма виробниками.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: