• Головна
 • Новини
 • На посаду директора-розпорядника МВФ є лише одна кандидатка

10.09.2019, 17:33

На посаду директора-розпорядника МВФ є лише одна кандидатка

Головний виконавчий директор Світового банку Крісталіна Георгієва – єдина, хто претендує за процедурою на посаду директора-розпорядника МВФ.

Про це офіційно повідомили в Міжнародному валютному фонді, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Термін для висунення кандидатур на посаду наступного директора-розпорядника завершився в п'ятницю, 6 вересня. Одна кандидатка, Крісталіна Георгієва, яка є громадянкою Болгарії й наразі є головним виконавчим директором Світового банку, підтвердила свою згоду на розгляд її кандидатури", - зазначається в повідомленні.

При цьому зауважується, що Виконавча рада МВФ готова провести всі процедури, які мають передувати офіційному призначенню, у тому числі зустрічі з кандидаткою та виконавчими директорами Фонду.

"Рада ставить завдання завершити процес відбору якомога швидше, не пізніше 4 жовтня 2019 року", - підкреслили у МВФ.

Крісталіна Георгієва народилася в 1953 році, має докторський ступінь Університету національної і світової економіки Софії. Навчалася в Лондонській школі економіки, Массачусетському технологічному інституті, у Гарвардські школі бізнесу. 1993 року працювала у Світовому банку на різних посадах. З 2004 по 2007 рр. вона була призначена директором Постійного представництва СБ у Російській Федерації. Володіє англійською, російською, французькою мовами.

Після цього очолювала напрям стійкого розвитку Світового банку, з 2008 по 2010 рр. була віце-президентом Групи Світового банку. З лютого 2010 року по грудень 2016 року Георгієва працювала в Єврокомісії комісаром ЄС з питань міжнародного співробітництва. Після цього по теперішній час вона є головним виконавчим директором Світового банку.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: