• Головна
 • Новини
 • На Хмельниччині через спалах коронавірусу серед медперсоналу закрили райлікарню

17.04.2020, 21:55

На Хмельниччині через спалах коронавірусу серед медперсоналу закрили райлікарню

У Хмельницькій обл. через спалаху коронавіруса серед медперсоналу закрили Чемеровецьку районну лікарню.

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" повідомила заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Оксана Ситницкая.

"На сьогоднішній день в Чемеровецькому районі у нас 12 хворих. Якщо говорити безпосередньо про медичних працівників Чемеровецької центральної районної лікарні, то це 9 осіб", - повідомила вона.

Ситницкая розповіла, що зараз всі медичні працівники цієї лікарні знаходяться на амбулаторному лікуванні, у більшості з них немає ознак захворювання.

"Що стосується самої Чемеровець лікарні, вона на сьогоднішній день працює в режимі доліковування пацієнтів, які вже були на лікуванні, вони перебувають в установі. Також працівники, які були на зміні на момент прийняття рішення про взяття біоматеріалу для проведення лабораторного дослідження контактних осіб, а саме медичних працівників закладу, так само залишаються в установі", - розповіла вона. У стінах лікарні вони чекають результатів своїх тестів.

Нових пацієнтів лікарня не приймає - таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Всі пацієнти, які повинні лікуватися в цьому закладі повинні спрямовуватися відповідно до територіальної доцільністю або Городоцьку центральну районну лікарню, або в Кам'янець-Подільську міську лікарню", - розповіла вона.

Що стосується майбутніх великодніх свят, то в районі додатково встановлено обмеження, у тому числі з ініціативи місцевої влади. "Це заборона на роботу суб'єктів господарювання, передбачає прийом відвідувачів усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям з 20:00 17 квітня до 00:00 20 квітня включно. Крім того, було прийнято рішення про заборону торгівлі на продуктових ринках", - уточнила вона.

"Обмеження аналогічного характеру в межах Хмельницької області були прийняті, але вони стосуються тільки неділя. На понеділок таким закладам рекомендується встановити санітарний день і призупинити роботу суб'єктів господарювання", - уклала Стиницкая.

Нагадаємо, станом на ранок 17 квітня в Україні зафіксовані 4662 випадку зараження коронавірусом Covid-19. У Хмельницькій області зареєстровано 38 випадків хвороби.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: