"На станції "Березовиця-Острів" під час зупинки відбувся з'їзд з рейок пасажирського поїзда", - така інформація в чергову частину відділення поліції №1 (м.Тернопіль)надійшла від працівника залізниці.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що 7 серпня близько 23:00 аварія трапилася з пасажирським потягом, який курсував за маршрутом "Рахів-Київ". Після зупинки з рейок зійшов локомотив та один з вагонів.
На момент сходження у вагоні поїзда перебували люди. Проте ніхто жодних тілесних ушкоджень не отримав. Пасажирів пересадили у інші вагони і після того, як прибув локомотив, поїзд попрямував за місцем призначення.
На місці нещастя працювала група реагування патрульної поліції та УПП. Причини аварії встановить спеціально створена комісія. Даний факт внесений в ЄРДР згідно із ч.1 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту) Кримінального кодексу. Триває слідство.
За темою
- "Укрзалізниця" запустила продаж абонементів на електрички у десяти областях
13.10.2022, 12:33
- "Укрзалізниця" запускає потяг з Києва до Ужгорода
06.09.2022, 10:41
- Укрзалізниця запустила з Києва до Луцька двоповерховий потяг
23.08.2022, 15:56
- Укрзалізниця відновлює "Бойківський експрес", який курсуватиме через Львів
19.08.2022, 17:31
- Евакуація «Укрзалізницею»: які рейси заплановано на 7 березня?
07.03.2022, 08:29
Обговорення
Тернопіль
ТОП
Дворічну Яну Палько, яка зникла на Львівщині, знайшли живою на Закарпатті
«Мене били свої»: боєць “Азову” звинувачує військових з 3-ї штурмової бригади в організованому нападі
На Львівщині рятувальники дістали із води тіло зниклого 20-річного чоловіка
У Львові водій Maserati влаштував ДТП із потерпілими та втік: його затримали
Смертельна аварія у Львові: велосипедист загинув, в’їхавши у стовп
ФОТО
Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги

Василь Чорний
Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку