• Головна
  • Новини
  • На Тернопільщині жінку засудили за катування та вбивство сина з інвалідністю

17.03.2026, 12:06

На Тернопільщині жінку засудили за катування та вбивство сина з інвалідністю

У Тернопільській області суд визнав винною жительку одного із сіл Чортківського району у злісному невиконанні обов’язків щодо догляду за дитиною та умисному вбивстві свого 5-річного сина з інвалідністю. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Хлопчик народився у 2022 році з вродженими патологіями та тяжким захворюванням. Він потребував постійного медичного нагляду, лікування та догляду. Попри це, матір не забезпечувала належного піклування.

За даними слідства, після оформлення соціальної допомоги у 2022 році жінка жодного разу не зверталася до медичних закладів. Упродовж трьох днів перед смертю дитина перебувала у квартирі сама. Повернувшись додому після тривалої відсутності, мати задушила сина. Експерти також встановили, що протягом кількох днів перед смертю дитина не отримувала їжі.

Батько хлопчика, який із 2021 року служить у ЗСУ, був визнаний потерпілим.

Суд призначив жінці покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Підозрювана свою провину не визнала та не розкаялася. Прокуратура планує оскаржити вирок і вимагатиме більш суворого покарання в апеляційному суді.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: