• Головна
 • Новини
 • На Рівненщині за півроку вилучили понад 1,5 тонни бурштину

29.07.2021, 15:10

На Рівненщині за півроку вилучили понад 1,5 тонни бурштину

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців та за процесуального керівництва органів Рівненської обласної прокуратури за 6 місяців 2021 року вилучено понад 1540 кг каміння бурштину та вже готових виробів з нього, 96 мотопомп та 16 транспортних засобів.

Про це повідомила Рівненська обласна прокуратура.

Завершено досудове розслідування та до судів скеровано 30 обвинувальних актів (6 місяців 2020 року - 20) у кримінальних провадженнях за фактами незаконного видобування, зберігання та перевезення бурштину (стаття 240-1 КК України), з них 2 – щодо організованих груп.

За 6 місяців 2021 року судами ухвалено 18 обвинувальних вироків стосовно 24 осіб, з них 2 щодо 6 осіб, які вчиняли злочини у складі організованої групи. Засудженим особам призначені покарання в межах санкції статті.

Відповідно до вироків судів в дохід держави конфісковано 98 кг бурштину, 16 мотопомп та 47 пожежних рукавів. Сплачено 382 тисячі гривень штрафів.

Рішеннями судів, за клопотаннями прокурорів про вирішення долі речових доказів у кримінальних провадженнях за фактами незаконного видобування, зберігання та перевезення бурштину, у власність держави передано 1290 кг бурштину.

Боротьба з незаконним видобуванням, переробкою та збутом «сонячного каміння» залишається одним з основних пріоритетів у роботі обласної прокуратури та перебуває на особистому контролі її керівника.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: