• Головна
 • Новини
 • На Прикарпатті капелани отримали статус добровольців АТО-ООС

29.05.2020, 19:11

На Прикарпатті капелани отримали статус добровольців АТО-ООС

В Івано-Франківській області військові капелани, які захищали суверенітет України на сході держави, отримали статус добровольців АТО-ООС .

Відповідні зміни до рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України» депутати ухвалили на сесії облради.

«Визнати осіб, з числа жителів Івано-Франківської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувались для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, а також осіб, які виконували або виконують функції військових священників (капеланів) як добровольці, - капеланами-добровольцями АТО-ООС», - йдеться у рішення облради.

Зазначається, що бійцями-добровольцями або капеланами-добровольцями особи можуть бути визнані посмертно.

Нагадаємо, обласна рада ухвалила рішення щодо визнання бійців-добровольців раніше. Втім, у положенні не були враховані капелани, які брали участь у боях на Донбасі і вони залишились без відповідного статусу.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: