Упродовж 13-14 березня на Львівщині відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця.
Про це повідомили сьогодні під час брифінгу, пише пресслужба Львівської ОДА.
“Завтра о 17:30 у Будинку воїна стартує показ фільму про загиблих бійців-добровольців. У суботу о 10:00 год у храмі Стрітення Господнього, що на Батуринській відбудеться заупокійна літургія за усіма загиблими добровольцями. Після біля пам’ятного хреста, що поруч з храмом проведуть віче”, - зазначив заступник командира Добровольчого Українського корпусу "Правий сектор" з питань діяльності резервних підрозділів Тарас Бобанич.
О 12:00 год на вулиці Клепарівській формуватиметься колона для автопробігу, який відбудеться за таким маршрутом: вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Під дубом – проспект 700-річчя – проспект Свободи – вул. Городоцька – вул. Коперника – центральна частина міста.
О 14 год усіх охочих запрошують на урочисті заходи до Будинку воїна.
“Запрошуємо усіх небайдужих, ветеранів добровольчих батальйонів, учасників бойових дій. Особливістю заходів є те, що ми не використовуватимемо партійної символіки, лише добровольчих батальйонів. Закликаємо цього дотримуватись і долучатись до заходів”, - додав Тарас Бобанич.
“Також просимо небайдужих мешканців у цей день сходити на кладовище та помолитись за загиблих добровольців за нашу неньку Україну”, - зазначив голова Спілки учасників бойових дій АТО Степан Білас.
Під час брифінгу головний спеціаліст відділу у Львівській області Міністерства у справах ветеранів Володимир Шамрай наголосив, що бійці-добровольці мають можливість отримати статус учасника бойових дій державного рівня.
“Закликаємо бійців-добровольців збирати необхідні документи та отримати те, на що ви справді заслуговуєте”, - підкреслив Володимир Шамрай.
Організатори наголосили, що на заходах очікується не більше 200 осіб відповідно до вимог постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211.
Зазначимо, захід організовує Добровольчий Український корпус "Правий сектор" з питань діяльності резервних підрозділів, Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини за підтримки Львівської ОДА та Львівської облради.
За темою
- Зеленський відзначив українських добровольців держнагородами
14.03.2021, 13:38
- В Україні сьогодні відзначають День добровольця
14.03.2021, 12:58
- На Прикарпатті капелани отримали статус добровольців АТО-ООС
29.05.2020, 19:11
- «Між сепарами і нами було 600 метрів поля» - спогади добровольця
14.03.2020, 22:59
- В Україні відзначають День добровольця
14.03.2020, 10:13
Львів
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні