• Головна
  • Новини
  • На Львівщині є такі села, де не п'ють і не курять, судячи з надходження акцизного податку

20.01.2021, 16:17

На Львівщині є такі села, де не п'ють і не курять, судячи з надходження акцизного податку

Департамент фінансів Львівської ОДА проаналізував надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Надходження цього податку на 1 жителя за 2020 рік загалом по області становлять 207,6 грн.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА

В деяких населених пунктах області, а саме Тучапській сільській раді Городоцького р-ну, Бистрицькогірській та Смільнянській Дрогобицького р-ну, Жуківській Золочівського р-ну, Соколянській Мостиського р-ну, Миколаївській Радехівського р-ну, Опорецькій та Сможівській Сколівського р-ну, Боберківській, Верхньогусненській, Верхньояблунській, Головській, Комарницькій, Красненській, Присліпській, Риківській, Хащівській, Шум’яцькій Турківського р-ну надходження вищезгаданого податку відсутні або становлять менше 2 гривень на 1 мешканця.

"Новообраним головам територіальних громад, а також податковим та правоохоронним органам варто було б звернути увагу на нелегальну торгівлю алкоголем та тютюном, наявність ліцензій на неї та декларування акцизного податку суб’єктами господарювання", - наголосив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

Коментар

Блоги

Юрій Никорак

Облгази придумали нову схему рекету українців: як їх зупинити

Михайло Цимбалюк

«Обвели навколо пальця»: як «монобільшість» обхитрила власників «євроблях»

Андрій Вихопень

Замість грейдерів, ручна підлегла сила

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: