08.04.2021, 21:27

Вакцинують військових 24-ї бригади - перед ротацією

8 квітня на Львівщині розпочалась вакцинація військових 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Військовослужбовців щеплюють проти COVID-19 перед ротацією на Схід. Загалом індійською вакциною CoviShield вакцинують 200 військових бригади.

Одним із перших вакцинується військовий Едуард Крохмалюк. Йому 54 роки. Він служить у бригаді вже 5 років, - пише Суспільне.

"Вакцинуватися вкрай необхідно, особливо в моєму віці. Як показує життєвий досвід, вмирають без вакцини люди не тільки похилого віку, а ще і молоді люди. Для того, щоб вакцинуватися себе треба було б підготувати, власне, в моєму випадку пити антитромбозні таблетки", — каже військовослужбовець Едуард Крохмалюк.

Перед вакцинацією медики перевіряють медичні декларації військових, питають про самопочуття. Інформацію про щеплення записують в спеціальну медичну базу.

"Ми оглядаємо, температуру дивимось, з'ясовуємо усно якісь протипоказання, хто підлягає, хто не підлягає і вакцинуємо. Ця вакцина CoviShield не потребує якихось складних умов зберігання. Вона зберігається, як всі вакцини при стандартних температурах в холодильнику +2-+8", — розповідає керівниця Самбірської мобільної бригади вакцинації Галина Максимів.

За словами начальника медичної служби 24-ї ОМБ Михайла Алєксєєва, першу дозу вакцини отримають 200 військовослужбовців. Другу дозу вакцини військові отримають вже на Сході. Її потрібно ввести через 3 місяці.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: