В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання. Про це сьогодні, 13 жовтня, розповіли під час брифінгу, пише пресслужба Львівської ОДА.
Це школи Сокальського району, їх найбільше - 5, Мостиського, Пустомитівського районів та Кам’янка-Бузької ОТГ.
«З понад 280 тисяч учнів Львівської області, 100 на сьогодні хворіють на COVID-19. З 34 тисячі працівників закладів загальної середньої освіти, на коронавірус хворіють 269. 183 класи перебуває на самоізоляції, із них 50 класів у Львові», - зазначила провідний спеціаліст відділу дошкільної загальної середньої освіти та позашкільної роботи Леся Босак.
Зупинилися і на питанні канікулярного періоду.
«Ми маємо листа Міністерства освіти та науки України, щоб розпочати канікулярний час з 15 – 28 жовтня. Вважаємо, що лист має рекомендаційний характер, тому проговорювали свої можливості закладів освіти і прийшли до спільної думки, щоб почати канікули з 19-30 жовтня», - розповіла провідний спеціаліст.
Як зазначили під час брифінгу, остаточне рішення та рекомендації будуть надані за результатами засідання обласної комісії ТЕБ і НС.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині засудили зрадника, який воював за рф та отримав 300 тисяч рублів за збитий вертоліт
З львівської школи №13 звільнили вчительку, яка ображала сина військовослужбовця
Табличка ділення на Укрзалізниці: у Львові викрили чергову корупційну схему
Правоохоронці прийшли з обшуками до університетів Поплавського
Водія, який неодноразово сідав за кермо без прав, відправили за ґрати
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми