• Головна
  • Новини
  • На Львівщині створили 14 бригад, одна бригада зможе здійснити 100 щеплень вдень

03.02.2021, 19:49

На Львівщині створили 14 бригад, одна бригада зможе здійснити 100 щеплень вдень

"Львівщина готова до проведення першого етапу вакцинації. Ми починаємо вакцинацію із медиків, які працюють у ковідних стаціонарах. Ми маємо на увазі виключно ті відділення, які займаються ковідними хворими".

Про це повідомив департамент охорони здоров’я Львівської  ОДА.

У Міністерстві охорони здоров’я розробили Дорожню карту з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 і проведення масової вакцинації в Україні у 2021-2022 роках. Кампанія відбуватиметься у кілька етапів. Перший з них стартує вже у лютому.

Як наголосила в. о. генерального директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Іванченко, початок вакцинації очікується у середині лютого.

«Сьогодні на Львівщині вже сформовані мобільні бригади, які і будуть здійснювати вакцинацію. До кожної бригади входитимуть лікар, два фахівця середнього медичного персоналу та водій. Вакцинація відбуватиметься у тимчасових пунктах щеплення», - пояснила Наталія Іванченко.

Таких основних бригад є 14, передбачені також резервні.

Одна бригада зможе здійснити 100 щеплень вдень.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: