• Головна
 • Новини
 • На Львівщині пік епідемії коронавірусу очікують у червні

20.05.2020, 10:59

На Львівщині пік епідемії коронавірусу очікують у червні

Голова Львівського обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Андрій Васько розповів, що пік захворюваності на коронавірус у Львівській області прогнозують на початок та перші тижні червня.

Про це Андрій Васько зазначив під час засідання сесії Львівської обласної ради сьогодні, повідомляє кореспондентка Leopolis.news.

«Відповідно до статистичних даних епідеміологічна ситуація у січні, лютому та на початку березня не дуже відрізнялася від щорічних показників у минулому. Кількість летальних випадків у січні-березні не дуже значно відрізнялась від попередніх років. Тобто динаміка смертей від пневмоній, зокрема вірусних, від гострих респіраторних захворювань не була іншою від попередніх років.

Станом на сьогодні ми маємо значну кількість пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою з ознаками ГРВІ, а також збільшення кількості госпіталізованих пацієнтів у порівнянні з аналогічними періодами минулих років.

Отже, відчутною є епідемія коронавірусу на території Львівської області, кількість мешканців, які звертаються за медичною допомогою постійно росте – щодня ми маємо додатково близько 10 осіб. Зростає кількість пацієнтів, які потребують реанімаційної допомоги та перебувають у важкому стані. Це означає, що епідемія зростає і зараз ми не можемо констатувати піку першої хвилі епідемії коронавірусу у Львівській області.

Прогнозований під епідемії в нас відбудеться, ймовірно, у перших числах червня, до середини червня», – сказав Андрій Васько.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: