• Головна
 • Новини
 • На Львівщині СБУ заблокувала незаконне ввезення товарів на понад 1,7 млн грн

25.02.2020, 16:27

На Львівщині СБУ заблокувала незаконне ввезення товарів на понад 1,7 млн грн

У межах протидії тінізації економіки та боротьби із контрабандними потоками співробітники Управління Служби безпеки України у Львівській області попередили три факти контрабанди у нашу країну товарів європейських виробників на більше ніж 1,7 мільйона гривень.

Про це повідомили в СБУ.

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що кілька міжнародних перевізників планують протиправно переправити через державний кордон різні групи товарів із Європи.

Так під час огляду вантажного автомобіля на пункті пропуску «Краківець – Корчова» правоохоронці виявили під 22 тоннами нітратної солі 100 коробок із незадекларованим одягом на майже мільйон гривень.

На цьому ж пропускному пункті правоохоронці завадили незаконному ввезенню нових комплектуючих до автомобілів. Запчастини житель Львівської області приховав у салоні та багажних відділеннях восьми імпортованих «євроблях». За попередніми підрахунками вартість невнесеного до декларації вантажу становить 200 тисяч гривень.      

Контрабанду продуктів харчування попередили правоохоронці на пункті пропуску «Рава - Руська - Гребенне». Товар на півмільйона гривень мешканець Волинської області замаскував серед будівельних матеріалів.

Нагадаємо, що відповідно до вітчизняного законодавства правопорушення передбачає накладення штрафу в розмірі 200 відсотків вартості товару з конфіскацією нелегального вантажу і транспортного засобу.

Заходи з протидії контрабанді проводились спільно з Галицькою митницею Держмитслужби.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: