• Головна
 • Новини
 • Монобільшість не підтримала законопроєкт «Батьківщини» про підвищення пенсій 

07.10.2021, 20:04

Монобільшість не підтримала законопроєкт «Батьківщини» про підвищення пенсій 

Монобільшість провалила голосування за законопроєкт №4038 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення осучаснення та підвищення розмірів пенсій», якого чекали майже 11 мільйонів українських пенсіонерів.

Про це повідомила пресслужба партії. 

Законопроєктом №4038 авторства Юлії Тимошенко та народних депутатів фракції «Батьківщина» передбачається повернення до березневого осучаснення пенсій, можливість підвищення виплат пенсіонерам та особам з інвалідністю протягом року. Крім того, згідно з документом, перерахунок пенсій здійснювався б з урахуванням показника зростання середньомісячної зарплати за минулий рік та росту споживчих цін.

«Команда «Батьківщини» ще у квітні зареєструвала цей законопроєкт. Сьогодні – початок жовтня. Такий довгий шлях законопроєкту, який справді очікують майже 11 мільйонів наших пенсіонерів. А уряд тим часом обіцяв 1 липня підняти доплати пенсіонерам, яким виповнилося 75 і більше років, а потім переніс це підвищення на 400 гривень аж до 1 жовтня. Для цих категорій громадян 400 гривень є надзвичайно важливим, особливо в той момент, коли ціни на деякі групи харчів зросли втричі», – обурився один з авторів законопроєкту Михайло Цимбалюк під час виступу з трибуни парламенту.

Політик закликав не відкладати розгляд таких важливих соціальних документів й робити це якомога швидше, а не зволікати, як це робиться зараз.

«Ми вважаємо, що такі законопроєкти в комітеті соціальної політики проходять та отримують підтримку для того, щоб вони вчасно потрапляли в порядок денний, і не на позачергові засідання, а як першочергові повинні ухвалюватися в цій залі та служити для підтримки наших громадян», – зазначив народний депутат.

Підсумовуючи Михайло Цимбалюк наголосив, що команда «Батьківщини» вимагає, щоб питання соціальної політики стали основою політики в бюджеті на наступний рік. Бо насправді це чи не єдине, що може підтримати громадян у непростий час підвищення і комунальних платежів, й інших непростих викликів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Наталя Тимчій

  Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: