• Головна
 • Новини
 • Міжнародний різдвяний фестиваль у Франківську через пандемію скоротили до трьох днів і перенесли в онлайн

31.12.2020, 17:55

Міжнародний різдвяний фестиваль у Франківську через пандемію скоротили до трьох днів і перенесли в онлайн

В Івано-Франківську 12-й Міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» через пандемію скоротили до трьох днів. Частина виступів відбудеться в онлайн-трансляції.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив член оргкомітету фестивалю «Коляда на Майзлях» Ігор Дем’янець під час етеру на місцевій ТРК «Вежа».

«Ми зменшили формат фестивалю в датах. Попередні наші фестивалі тривали і 2 тижні, і 10 днів, і тиждень. На жаль, цього року ми змушені зробити три дні. Думаю, що вони будуть активними і ми всі будемо разом колядувати. Головне, щоб люди могли бачити вперемішку онлайн-трансляцію і , відповідно, щоб зберегти моменти для виходу колективів», – зазначив Дем’янець.

Він додав, що цього року перевагу надаватимуть малим колективам – квартетам, квінтетам, октетам, щоб не було скупчення людей. Також цього разу не буде традиційної фестивальної ходи містом. Водночас на заході очікують онлайн-виступи колективів з Ізраїлю, США, Німеччини та Польщі.

Відповідно до програми фестивалю, «Коляда на Майзлях» відбудеться з 8 до 10 січня у церкві Царя Христа монастиря отців Василіян УГКЦ. Виступи колективів можна буде побачити в соціальних мережах, на місцевому телебаченні та на екрані у середмісті Івано-Франківська.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: