07.07.2020, 12:22

Михайло Цимбалюк: Українська мова потребує захисту

Закон про мови, за який проголосували понад рік тому, просто необхідно виконувати – і владі, і всьому громадянському суспільству. Бо насправді зараз немає жодних загроз мовам національних меншин в Україні, а саме державна українська мова потребує захисту.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» розповів народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк, коментуючи розгляд справи про конституційність закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», цитує пресслужба партії.

За словами політика, зараз потрібно розробити законопроєкт, який захищатиме мови національних меншин в Україні, але варто пам’ятати, що вони не можуть бути другими або третіми державними.

«Небезпека в тому, що в майбутньому парламенті, якщо теперішня демократична опозиція не об’єднає свої зусилля матимемо Верховну Раду України, яка складатиметься з тих людей, які на 80% не лише в побуті, а й парламенті розмовлятимуть російською. Ось це і є загрозою», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Народний депутат зазначив, що нині першочергово потрібно працювати над відновленням економіки, протидіяти росту захворюваності на коронавірус, допомагати людям, які потерпіли від повеней та повертати мир в Україні.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: