• Головна
  • Новини
  • Михайло Цимбалюк: Українська економіка не переведена на військові рейки, а це – основа будь-якої перемоги

04.07.2022, 19:49

Михайло Цимбалюк: Українська економіка не переведена на військові рейки, а це – основа будь-якої перемоги

Про важливість саміту НАТО для України та нові шляхи розвитку економіки під час війни розповів народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк у програмі «Говорить Великий Львів».

– Саміт НАТО в Мадриді справді важливий для України та безпекової ситуації на цілому континенті. Тепер європейські держави будуть передавати зброю не тільки радянського взірця, як це було раніше, а зброю НАТО. Це говорить про перехід на стандарти НАТО,  зазначив Михайло Цимбалюк. – Саміт НАТО – вагома подія для України, а що буде після – давайте почекаємо, бо це – двосторонній рух, має бути і позиція української влади. Військово-політичний альянс чекає правильних кроків від нашої влади.

Політик підкреслив, що для швидшої перемоги над окупантами Україні потрібно випускати власну зброю та посилити економіку.

– Ми, народні обранці, маємо вимагати від української влади, від «Укроборонпрому» результатів роботи, бо потенціал є великий. Під час війни не будемо з’ясовувати, хто винен. Робити це треба після перемоги. Але необхідно спонукати, щоб «Укроборонпром» (державні підприємства стратегічного значення) випускали зброю для Збройних сил України. Ще одна важлива річ – економіка. Не може бути перемоги без сильної економіки. Нині економічний блок уряду, на жаль, кульгає. Ми не чуємо серйозних інвестиційних проектів, які дадуть можливість українському бізнесу працювати, а людям – заробляти. На мою думку, економіка не переведена на військові рейки, а це – основа будь-якої перемоги,  підсумував Михайло Цимбалюк.  


 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: