• Головна
 • Новини
 • Михайло Цимбалюк: Кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху

19.07.2019, 16:32

Михайло Цимбалюк: Кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху

Команда ВО «Батьківщини» має чітку покрокову стратегію розвитку країни, яку готова впроваджувати невідкладно упродовж наступних ста днів.

Про це в ефірі телеканалу «Правда тут. Львів» розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба регіонального партосередку.

За словами політика, кожен голос за «Батьківщину» – це голос за зниження тарифів, збільшення пенсій та зарплат.

«Підтримуючи ВО «Батьківщина 21 липня, виборець голосує проти розпродажу української землі і національного надбання. Це знищення  корупційних схем, реальне покарання тих, хто останні щонайменше п’ять років розкрадав країну», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині також наголосив, що парламентські вибори фактично є голосуванням за нового прем’єр-міністра України.

«Новому недостатньо досвідченому президенту потрібний сильний союзник. Молода команда повинна мати поряд того, хто може допомогти, порадити, скерувати у правильному напрямку. В парламенті та уряді мають бути фахівці своєї справи, бо чергових експериментів і помилок наша держава може не витримати», – розповів Михайло Цимбалюк.

 «ВО «Батьківщина» – це не проект, зроблений під вибори. Це партія, яка відповідає за кожен свій крок упродовж всієї історію свого існування. Робитиме це і надалі. А тому з впевненістю заявляю, що кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху», – підсумував Михайло Цимбалюк.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: