• Головна
 • Новини
 • Михайло Цимбалюк: Кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху

19.07.2019, 16:32

Михайло Цимбалюк: Кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху

Команда ВО «Батьківщини» має чітку покрокову стратегію розвитку країни, яку готова впроваджувати невідкладно упродовж наступних ста днів.

Про це в ефірі телеканалу «Правда тут. Львів» розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба регіонального партосередку.

За словами політика, кожен голос за «Батьківщину» – це голос за зниження тарифів, збільшення пенсій та зарплат.

«Підтримуючи ВО «Батьківщина 21 липня, виборець голосує проти розпродажу української землі і національного надбання. Це знищення  корупційних схем, реальне покарання тих, хто останні щонайменше п’ять років розкрадав країну», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині також наголосив, що парламентські вибори фактично є голосуванням за нового прем’єр-міністра України.

«Новому недостатньо досвідченому президенту потрібний сильний союзник. Молода команда повинна мати поряд того, хто може допомогти, порадити, скерувати у правильному напрямку. В парламенті та уряді мають бути фахівці своєї справи, бо чергових експериментів і помилок наша держава може не витримати», – розповів Михайло Цимбалюк.

 «ВО «Батьківщина» – це не проект, зроблений під вибори. Це партія, яка відповідає за кожен свій крок упродовж всієї історію свого існування. Робитиме це і надалі. А тому з впевненістю заявляю, що кожен голос за «Батьківщину» – це шлях до державного успіху», – підсумував Михайло Цимбалюк.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Політика

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Михайло Цимбалюк

  Прем’єр Гройсман вже приготував три конверти наступнику

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: