• Головна
 • Новини
 • Михайло Цимбалюк: Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають отримувати гідну стипендію

13.02.2020, 14:47

Михайло Цимбалюк: Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають отримувати гідну стипендію

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України рекомендував парламенту ухвалити в першому читанні за основу законопроєкт №2013 авторства народного депутата Михайла Цимбалюка та народних депутатів партії «Батьківщина» щодо підвищення розміру стипендії та щорічної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Про це повідомила пресслужба "Батьківщина".

«Законопроєктом передбачається підвищення стипендії студентам, дітям-сиротам, та дітям, які позбавлені батьківського піклування і навчаються, у розмірі не менше 150 відсотків розміру прожиткового мінімуму у середньому на одну особу. Важливо, щоб діти, які отримують недостатньо батьківської любові, мали гідну підтримку з боку держави. Розуміємо, що жодна фінансова допомога не замінить батьківського виховання, але все ж може стати хорошим стимулом для навчання дітей», – наголосив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, законопроєктом також передбачена щорічна виплата на придбання навчальної літератури у розмірі не менше трьох місячних соціальних стипендій.

«У навчальних закладах країни сьогодні нараховується понад 15 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а тому на наступний 2021 рік у бюджеті необхідно передбачити понад 23 мільйони гривень для фінансування цієї категорії осіб», – зауважив Михайло Цимбалюк.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: