• Головна
 • Новини
 • Митна служба заявляє про погрози її керівництву і саботаж

04.09.2020, 20:10

Митна служба заявляє про погрози її керівництву і саботаж

Керівництво Державної митної служби отримує численні повідомлення з погрозами фізичною розправою і з цього приводу звернеться до правоохоронних органів.

Про це повідомляє Державна митна служба у Фейсбуці.

"Останніми днями керівництво Державної митної служби отримує численні повідомлення з погрозами фізичною розправою. Усі зафіксовані факти будуть передані до правоохоронних органів. Ми вимагатимемо покарання для тих, хто ставить під загрозу безпеку наших колег та хоче обійти закон в інтересах власної кишені", - йдеться у повідомленні.

Також у ДМС наголошують, що керівництво робить все можливе, аби стабілізувати ситуацію, яку намагаються розхитати творці «сірих» схем.

"Разом із прямими погрозами в хід пішов саботаж. Ми фіксуємо спроби штучного затримання вантажів без належного оформлення. За ними стоять саме ті, хто зараз нервово шукає шляхів для незаконних «домовленостей» і особистих вигідних умов, що суперечать законодавству. Знайте: ваші очікування даремні! «Домовитися» не вийде!" - зауважують у ДМС.

Крім того, звертають увагу, що поки деякі «зацікавлені» особи гальмують митне оформлення - від їхніх дій страждає український бізнес та український споживач.

Зазначається, що державна митна служба прагне нульової толерантності до корупції, і чим швидше це усвідомлять всі структури, які хочуть непрозорої роботи митниці, тим швидшим буде подолання Україною наслідків економічної кризи.

Водночас у ДМС не називають прізвищ та імен осіб, які здійснюють погрози.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: