10.06.2019, 14:14
Мінрегіонбуд пропонує розширити перелік застарілого житла, що підлягає реконструкції
Мінрегіон розробив новий законопроект щодо реконструкції застарілих кварталів, який покликаний нарешті розпочати цей процес на практиці.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.
За його словами, сьогодні відповідно до чинного закону про реконструкцію застарілий житловий фонд – це будинки лише до 5 поверхів, які за своїм технічним станом не відповідають нормативам щодо безпеки і комфорту проживання. Граничний строк їх експлуатації збіг, а конструкції зносилися не менше ніж на 60%.
Проте насправді в Україні є житло й іншої поверховості, яке також потребує реконструкції, зазначив Парцхаладзе.
У розробленому спільно з "ДІПРОМІСТО" законопроекті Мінрегіон розширив перелік об’єктів, які можуть реконструюватися. У новому законопроекті прописано, що реконструкції підлягають будинки різної поверховості та інші об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури, технічний стан яких вже не відповідає нормативному.
"Сьогодні в Україні близько 1 млрд кв. м житлового фонду, майже 70-80% з якого – застаріле житло. За оцінками експертів, близько 75 млн кв. м житла в Україні є аварійним і непридатним для проживання. Тому запровадження ефективного механізму реновації застарілого житла в Україні на практиці є вкрай актуальним", - підкреслив Парцхаладзе.
Нагадаємо, раніше в Україні збільшили максимальну дозволену висоту громадських будівель.
За темою
- Мінрегіон опублікував атлас нового адмінустрою України
12.10.2020, 17:55
- Нацбанк утричі зменшив продаж валюти на міжбанку
05.10.2020, 11:55
- Утворення нових районів: Мінрегіон очікує рішення Ради до середини липня
02.06.2020, 18:11
- НБУ пояснив, як мають працювати банки в умовах карантину
23.03.2020, 12:22
- НБУ пропонує перевести в безготівку усі виплати: від зарплат і пенсій – до субсидій
23.03.2020, 11:22
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
Поліцейські Самбірщини розслідують обставини смертельної автопригоди
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні