Із семи об’єктів на території Львівської області зняли кошти, що протягом року не були освоєні. Відтак, майже 2 млн грн вилучили із реставрації Собору св. Юра у Львові, 1 млн грн – із виготовлення ПКД будівництва корпусу дитячої онкології, 1 млн грн вилучили із реконструкції даху будівлі прокуратури та інших об’єктів.
Таке рішення ухвалили під час засідання комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради. Зокрема, внесено відповідні зміни до Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів обласного бюджету на 2019 рік, - повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Програмою передбачено фінансування 132 об’єктів на загальну суму понад 164 мільйони, із цього фінансового ресурсу профінансовано 100 мільйонів.
Відтак, кошти перевели на дофінансування пускових 12 об’єктів, що фінансуються за кошти Програми.
Зокрема, додаткових 600 тис. грн пропонують скерувати на реконструкції Західноукраїнського дитячого медичного центру, 300 тис. грн – на реконструкцію народного дому у Підкамені, понад 300 тис. грн на облаштування музею Кирила Трильовського на Золочівщині тощо.
Окрім того, пропонують додатково збільшити капітальні видатки на ремонт пологового відділення обласної клінічної лікарні на 850 тис. грн.
Фото - Львівська ОДА.
За темою
- Програму розвитку культури Львівщини 2022 року профінансують за залишком принципом - 18 млн
23.12.2021, 20:07
- Сотні освітян пікетують Львівську обласну раду
21.12.2021, 11:44
- Під час сесії Львівської обласної ради стався скандал: оголошено перерву
21.12.2021, 10:59
- Сьогодні Львівська облрада спробує поділити 6,2 млрд грн - бюджет на 2022 рік
21.12.2021, 09:09
- Ірина Гримак готує тотальний аудит медицині, освіті, культурі і спорту
21.12.2021, 08:30
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
У Львові помер колишній ректор Української академії друкарства Степан Гунько
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми