13.01.2021, 13:39

МОЗ готує нові контракти на COVID-вакцини

У разі, якщо ефективність вакцини Sinovac, про постачання якої домовилися раніше, виявиться меншою за 70%, Україні повернуть гроші за неї в повному обсязі.

У МОЗ найближчими днями мають намір підписати нові контракти на поставку вакцин від коронавірусу. Також глава відомства прокоментував побоювання про недостатню ефективність вакцини Sinovac, про постачання якої домовилися раніше. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив під час брифінгу в середу, пише Кореспондент.

Так, за його словами, якщо ефективність китайської вакцини буде меншою за 70%, Україні повернуть гроші.

"Ефективність продукції на момент поставки має бути підтверджена на рівні щонайменше 70%. Відповідний аналіз повинен бути підтверджений від компанії-виробника. Якщо компанія не буде відповідати цим стандартам, то вона відшкодовує кошти в повному обсязі. Фінансово ми повністю захищені і у нас є банківська гарантія на ці речі", - заявив Степанов.

Також в найближчі дні, за його словами, очікується підписання контрактів з новими компаніями-виробниками вакцини.

"У найближчі дні ми очікуємо підписання договорів з іншими компаніями-виробниками на підтвердження моїх слів, зараз йдуть технічні моменти", - сказав Степанов, додавши, що МОЗ планує почати масову вакцинацію вже в лютому.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомили, що ефективність вакцини Sinovac менш як 60%. Її поставки в Україну очікуються в березні.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа привітав християн, які 7 січня святкують Різдво

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: