14.08.2021, 18:13

Львівським шахтарям пообіцяли зарплату з понеділка

У вівторок, 10 серпня, Міністерство енергетики України звернулося з листом до Міністерства фінансів України, щоб спрямувати у серпні 653 млн гривень на виплату зарплат шахтарям.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Найбільше грошей, а саме - понад третину цієї суми, Міненерго скеровує для Львівської області. За ці кошти має бути покрито заборгованість за квітень-червень 2021 року для ДП «Львіввугілля».

"Ми постійно тримаємо на контролі ситуацію з виплатами шахтарям Львівщини. Добре, що зароблені гроші людям повертати почнуть ще до Дня Незалежності. Дякую за розуміння ситуації та конструктив Кабінет Міністрів України, Міненерго та Міністерству фінансів", - повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. 

Виплати, за домовленістю з Мінфіном, проведуть вже з понеділка, 16 серпня

За ініціативою Міненерго прийняли розпорядження Кабміну «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики на 2021 рік» від 14.07.2021 № 760-р, яким здійснено перерозподіл видатків розвитку, передбачених Міненерго у 2021 році.

Станом 6 серпня 2021 року вугледобувні підприємства Міненерго провели інвентаризацію за квітень-червень 2021 року і після затвердження розподілу зазначених коштів між одержувачами, Міненерго звернулось до Мінфіну із запитом спрямувати кошти в сумі 653 029,0 тис. гривень на виплату заробітної плати шахтарям.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: