• Львівський тенісист Віктор Дідух виборює другу срібну медаль у Токіо

02.09.2021, 14:59

Львівський тенісист Віктор Дідух виборює другу срібну медаль у Токіо

На Паралімпійських іграх у Токіо завершився фінальний матч в настільному тенісі в класі 8 командних змагань.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

У фіналі Віктор Дідух та Максим Ніколенко, на жаль, поступились китайським атлетам.

Віктор Дідух займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Чемпіон Європи 2015 року, багаторазовий чемпіон міжнародних турнірів, Заслужений тренер України.

Нагадаємо, раніше в особистих змаганнях Віктор також виборов срібло. Срібло на Паралімпіаді виборола також фехтувальниця Наталія Морквич. Бронзовим призером став Роман Павлик у стрибках у довжину.