• Головна
 • Новини
 • Львівській інфекційній лікарні на половину урізали фінансування

11.12.2021, 08:32

Львівській інфекційній лікарні на половину урізали фінансування

Адвокатка Галина Янко припускає, що через земельну ділянку.

Фінансування Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні скорочують майже наполовину. Про це повідомила адвокатка, членкиня Громадської ради при УСБУ у Львівській області Галина Янко, передає "Еспресо.Захід".

"Після виписки мами з Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, де лікувала ковід і його наслідки, я два тижні збираю інформацію, котрою поділилися ще в лікарі лікарні. Вони просто шоковані від того, як з ними збирається вчинити держава. Так ось, на наступний рік, тобто 2022, держава в особі НСЗУ просто кидає лікарню, лікарів, обслуговуючий персонал, а головне - це пацієнтів!!!! напризволяще, бо скоротила фінансування майже наполовину, не врахувавши пролікованих на ковід у 2020-2021 роках", - написала Галина Янко

За її словами, саме цю лікарню визнали найкращою інфекційною лікарнею. Вона також є єдиною лікарнею, котра має найнижчий показник смертності від ковіду. Крім того, лікарня була першою, яка почала лікування ковідних хворих в області та всі її напрацювання мали успіх.

"А тепер, що виходить? Хтось пригледів земельку і потрохи починає "виживати" інфекційну - бо реформа?!",- задалась риторичним питанням адвокатка.

Галина Янко закликала втрутитися в ситуацію і не допустити свідоме знищення лікарні.

Водночас у коментарях під цим постом народна депутатка Галина Васильченко написала, що готує з цього приводу депутатське звернення.

Фото: Галина Янко/ facebook

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: