12.07.2021, 12:15

Львівський боксер Олег Гічва став чемпіоном Європи

Напередодні, 11 липня, в Грузії відбулись фінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед юніорів. У ваговій категорії до 66 кг перемогу здобув бориславець Олег Гічва.

Про це повідомило управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У фіналі українець впевнено переміг спортсмена з Грузії Мехмана Намазова.

На шляху до фіналу Олег провів три поєдинки. Спочатку боксер з Львівщини переміг представника Туреччини, далі вірменина, а в півфіналі виборов впевнену перемогу в спортсмена з Угорщини.

Зараз Олега тренує  Андрій Сальва, його перший тренер – Ігор Нинич. Бокс хлопець опановує у Львівській обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2.  Окрім золотої медалі, Олег отримав приз у розмірі 4 тисячі доларів.