• Головна
 • Новини
 • Львівські митники поміж вживаним одягом виявили понад дві тонни пряжі

27.08.2021, 08:59

Львівські митники поміж вживаним одягом виявили понад дві тонни пряжі

Працівники Львівської митниці вилучили понад дві тонни пряжі, яку намагалися ввезти в Україну з приховуванням від митного контролю.

Про це інформує Львівська митниця у Фейсбуці.

Днями в пункт пропуску «Рава-Руська - Гребенне» із Польщі у транзитному митному режимі в’їхав вантажний автомобіль під керуванням іноземного громадянина. Згідно з документами, поданими до митного контролю, вантажівка переміщувала на адресу одного з підприємств Молдови понад 20 тонн вживаного одягу. Відправником та продавцем значилась одна з бельгійських компаній.

Однак під час огляду вантажу митники, спільно з прикордонниками серед вживаного одягу виявили понад дві тонни пряжі в фабричних упаковках, з етикетками відомих виробників.

Таким чином, директор компанії з Бельгії, як підставу для переміщення товарів, подав документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару, їх кількості та вартості.

Такі дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю) Митного кодексу України. Незадекларований товар, орієнтовною вартістю понад 500 тис. гривень, вилучено. Справу буде скеровано до суду.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: