• Головна
 • Новини
 • Львівська облрада не змогла відсудити у міської ради продану лікарню

04.06.2021, 18:19

Львівська облрада не змогла відсудити у міської ради продану лікарню

Північий апеляційний господарський суд залишив у комунальний власності Львівської міської ради приміщення відділення фтизіопульмології протитуберкульозного диспансеру на вул. Лемківській, 24. Львівська облрада спершу незаконно оформила приміщення в обласну власність, а потім продала майже за 5,6 млн грн.

Про це пише Zaxid.net.

Отже,  2008 році депутати ЛМР передали у підпорядкування Львівської обласної ради низку медзакладів, однак приміщення, у яких вони були розташовані, залишали у власності міста. Вже через рік, у 2009 році, Львівська обласна рада оформила право спільної власності на сім приміщень, включно з будівлею тубдиспансеру на Лемківській, 24.

У 2017 році обласна рада продала цю будівлю загальною площею майже 450 м2 за 5,58 млн грн компанії з виробництва м’яса ТзОВ «ЛембергМіт». У квітні 2020 року прокуратура Львівської області визнала цей продаж незаконним і звернулася до суду, аби повернути майно міській раді.

26 січня 2021 року Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури й визнав недійсним свідоцтво про право власності Львівської облради, скасував державну реєстрацію будівлі на ТзОВ «ЛембергМіт» та зобов’язав компанію повернути її Львівській міськраді. І «ЛембергМіт», і ЛОР подали на це рішення апеляцію.

Однак суддя Північного апеляційного господарського суду Світлана Пашкіна апеляційні скарги не задовольнила та залишила чинним рішення Господарського суду Києва.

Нагадаємо, що торік у січні Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду визнав незаконним і скасував рішення Львівської обласної ради про оформлення права спільної власності на сім комунальних приміщень у Львові, де були розташовані медичні заклади.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: