• Головна
 • Новини
 • Львівська ОДА рекламує одного з кандидатів в окрузі №124

09.07.2019, 11:47

Львівська ОДА рекламує одного з кандидатів в окрузі №124

На сайті Львівської ОДА розмістили новину, яку слід розцінити як погано приховану рекламу кандидата-самовисуванця в окрузі №124 - міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака

У новині сказано, що учора, 8 липня, на Львівщині завершили 7-річний Проект цільових екологічних інвестицій з тепломодернізації медичних закладів міста Червоноград.

Проект реалізували у межах Кіотського протоколу відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

Участь у заході взяв Міністр екології та природниї ресурсів України Остап Семерак, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, мер міста Чеовоноград Андрій Залівський. Присутні оглянули тепломодернізовані хірургічне та онкологічне відділення, поліклініку для дітей та поліклініку для дорослих Червоноградської центральної міської лікарні.

З усіх присутніх сайт ЛОДА цитує саме міністра-кандидата. "Відтепер витрати коштів лікарень на тепло зменшено на 20%. А це означає, що зекономлені кошти будуть направлені на подальший розвиток медичних закладів. Ми покращали умови перебування в лікарні, а головне - зменшили викиди парникових газів, що і було основною метою використання коштів кіотського протоколу", - зазначив Остап Семерак.

Також з повідомлення випливає, що міністр-кандидат пристірлювався до округу №124 заздалегідь: "Міністерство екології та природних ресурсів у 2018 році виділило кошти на капітальний ремонт будівель Червоноградської центральної міської лікарні за бюджетною програмою «Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату».

Нагадаємо, що реалізація проектів здійснюється за кошти отримані від Японії в межах виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу. Україна має багаторічні договори з Японією у рамках Кіотського протоколу, укладені у 2008 – 2009 роках.

Згідно з умовами договору, використовувати ці кошти можуть виключно на реалізацію проектів, які б забезпечували скорочення викидів парникових газів та мали б соціальний ефект".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: