• Головна
 • Новини
 • Львівщина серед регіонів, де найбільше порушень карантинних заходів

08.08.2020, 13:13

Львівщина серед регіонів, де найбільше порушень карантинних заходів

На порушення карантинних вимог, які визначені постановою Кабінету Міністрів України, всі підрозділи поліції реагують в межах своїх повноважень. За словами заступника Голови Національної поліції України, правоохоронці націлені на профілактичну роботу при проведенні епідеміологічних заходів та забезпеченні правопорядку.

Про це повідомила Управління комунікації Національної поліції України. 

«Ми сподіваємося на розуміння громадян щодо необхідності дотримання обмежувальних умов карантину. Якщо особа вперше порушує протиепідеміологічні заходи і одразу ж усуває недоліки, то відповідно  з нею поліцейські проводять профілактичну бесіду і не складають адміністративні протоколи. Проте у нас є багато фактів систематичного порушення суб’єктами господарювання та керівниками комунальних підприємств. У таких випадках поліцейські реагують відповідно – складають адміністративні протоколи», - сказав заступник голови Нацполіції.

Також Олександр Фацевич зазначив, що підрозділи Національної поліції України несуть службу в посиленому режимі з березня, з початком пандемії.

Загалом із початку введення карантину поліцейські склали 21 628 адміністративних протоколів, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві,  а також у Харківській,  Львівській та Одеській областях.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: