17.04.2021, 11:01

Львів у червоній зоні: карантин продовжено до 4 травня

У Львові міська комісія з питань ТЕБ і НС, враховуючи показники щодо кількості хворих у місті, прийняла рішення продовжити карантин до 4 травня. Відтак, зберігаються всі обмеження, визначені Урядом для населених пунктів, віднесених до червоної зони.

Про це повідомила пресслужба міської ради.

«Було прийнято ряд рішень (на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбулось учора). Перше питання – було продовжено карантин до 4 травня зі всіма обмеженнями, які є у червоній зоні. Рішенням Уряду Львів віднесено до червоної зони. Справді на сьогодні залишаються важкі показники. Мова йде про заповненість ліжкомісць – 1020, попри те, що ми збільшуємо базу – станом на сьогодні це понад тисяча, а за наступні два тижні ми плануємо вийти до бази 2100 ліжко-місць. Так само є багато позитивних ПЛР-тестів, які ми щодня проводимо. Тому було прийнято рішення продовжити карантин до 4 травня. Ми моніторили ситуацію із надходженням хворих до наших міських закладів, зараз спостерігаємо таку динаміку, що кількість тих, кого ми виписуємо, є більшою, ніж тих, хто потрапляє у міські лікарні.

Станом на сьогодні мова не йде про послаблення, бо ми справді маємо дуже високу захворюваність. Ми всіх закликаємо протягом найближчих вихідних особливу увагу звернути на обмеження, уникати контактів. Ми також будемо про це інформувати через системи оповіщення, машини, які їздять по місту. Ми будемо моніторити уважно ситуацію, якщо динаміка буде змінюватись, ми будемо приймати інші рішення.

Ми сьогодні спілкувались з Держпродспоживслужбою, поліцією, моніторинговими групами – всі будуть працювати. Особлива увага буде у перші дні, ми будемо особливу увагу звертати на усі деталі, бо дистанція і зайва комунікація – сьогодні на вагу людського життя», - прокоментував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: