28.03.2020, 10:10

Лікар Комаровський: Боже, як же я цих злодюг ненавиджу

Лікар-педіатр Євген Комаровський опублікував у своєму Facebook фото захисного костюма, які йому надіслали українські лікарі. Медики скаржаться на погану якість виробу.

Про це пише видання Корупція.інфо.

Зокрема, Комаровський доклав до свого поста скріншот переписки з людиною, яка відрекомендувалася лікарем-інфекціоністом.

“Нам доставили у ЦРЛ (центральну районну лікарню.) такого рівня ЗІЗ (засоби індивідуального захисту.) від коронавірусу, що ми боїмося їх одягати, бо під руками все розлазиться на лоскути, а респіратори нижчої серії, ніж писало МОЗ згідно з 663-м наказом. Ми не готові зустрічати цю епідемію з таким рівнем захисту“, – ідеться в повідомленні.

Комаровський закликав мерів міст обійти інфекційні відділення в їхніх містах та оцінити якість засобів індивідуального захисту.

Передаємо слова Комаровського в оригіналі:

Коли все це скінчиться Ви, може зрозумієте, що ні за які гроші не можна терміново накупити хороших лікарів і медсестер.
З необхідності захисту медпрацівників я робив спробу давати поради, але оскільки реакції на це не було, відразу зрозумів, що радник для влади з мене не вийде.
Інших попереджаю: коронавірус доб’є медиків, які ще є!
Кожен мер зобов’язаний зайти в інфекційне відділення на підвладній йому території і оцінити якість засобів індивідуального захисту! З собою непогано прихопити місцевого СБУшника.
А поки дивіться і насолоджуйтеся.
Боже, як же я цих злодюг ненавиджу …

Зазначимо, на тлі світової епідемії коронавірусу президент України Володимир Зеленський розкритикував людей, які намагаються на цьому заробити.

У зв’язку з цим він запевнив, що з виробниками і постачальниками буде проведено «окрему розмову» з приводу спекулятивних цін.

Також Зеленський обурився через те, що в аптеках ціна деяких тестів на визначення коронавірусу перевищує 10 тисяч гривень.

“Тому в нас буде окрема розмова і з виробниками, і з постачальниками щодо спекулятивних цін. Якщо люди не розуміють, треба робити жорсткі, серйозні висновки на рівні всіх наших правоохоронних структур”, – резюмував президент.

Зазначимо, нещодавно, Шмигаль доручив Антимонопольному комітету України перевірити ціни на засоби індивідуального захисту.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі програми “Право на владу”.

“Є доручення прем’єр-міністра Антимонопольному комітету перевірити всі ціни, які є на ринку як на засоби індивідуального захисту, так і на інші речі, які використовуються в протидії зараженню коронавірусною інфекцією”, – сказав Ляшко.

За словами Ляшка, спекулянтів за накрутку цін притягнуть до відповідальності. Він додав, що якщо такі факти будуть встановлені, то будуть певні стягнення або санкції до порушників законодавства.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: