• Головна
 • Новини
 • Коронавірус знижує рівень інтелекту ще більше, ніж інсульт - вчені

26.07.2021, 17:10

Коронавірус знижує рівень інтелекту ще більше, ніж інсульт - вчені

Інфекція вражає області людського мозку, що відповідають за когнітивні здібності. Вони не відновлюються навіть після одужання.

Дослідники стверджують, що у людей, які перенесли коронавірусне захворювання, спостерігається когнітивний дефіцит. Причому, цей наслідок інфекції не проходить навіть після повного одужання. Результати роботи британських та американських учених опубліковані в журналі The Lancet, передає Кореспондент.

Вчені проаналізували дані понад 81 тисячі осіб з перенесеним коронавірусним захворюванням і без нього, які проходили тест розумових здібностей Great British Intelligence Test.

З'ясувалося, що дослідження показало істотне зниження інтелекту після перенесеного COVID. Найбільш когнітивним дефіцитом почали страждати ті пацієнти, які перехворіли на важку форму інфекції і були підключені до апарату ШВЛ.

Вчені стверджують, що рівень інтелекту, тобто, когнітивні здібності мозку, не відновлюються навіть через рік після одужання через те, що коронавірус негативно впливає на людські здібності. Вірус вражає області мозку, що відповідають за абстрактне мислення і логіку.

Фото - thelancet.com

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: