• Головна
 • Новини
 • Клієнти «Львівгаз збут» боргують за газ 2,6 млрд грн - рекорд

26.01.2022, 19:33

Клієнти «Львівгаз збут» боргують за газ 2,6 млрд грн - рекорд

ТОВ «Львівгаз збут» повідомив про зростання заборгованості своїх клієнтів за спожитий природній газ. У січні загальний борг побутових споживачів перед компанією сягнув 2,6 мільярда гривень.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Це новий борговий рекорд. За понад шість років існування компанії такого боргу ще не було. Лише у порівнянні з минулим місяцем борг населення збільшився на 430 мільйонів. Ми дякуємо усім клієнтам, які сплачують за газ вчасно, а боржникам нагадуємо, що клієнт має обов’язок розраховуватися за спожитий ресурс, в іншому випадку кошти можуть бути стягнені в судовому порядку. Важливо розуміти, що своєчасна оплата за газ є запорукою стабільного постачання блакитного палива у домівки клієнтів», – наголосив директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

Якщо споживач з поважних причин не може погасити заборгованість одним платежем, компанія пропонує укласти договір реструктуризації. Умови розтермінування оплати визначаються індивідуально.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: