• Головна
  • Новини
  • Кадиров незадоволений, що обмін полоненими відбувся на "українських умовах"

22.09.2022, 22:12

Кадиров незадоволений, що обмін полоненими відбувся на "українських умовах"

Очільник Чечні висловив невдоволення останнім обміном полонених, стверджуючи, що з ним не порадились і процес відбувся на умовах України

Про це він написав у своєму телеграмі.

"Вкрай незадоволений вчорашнім обміном. Навіть сама ситуація для мене в цілому незрозуміла. Завжди, коли ухвалювалися бойові чи тактичні рішення, з нами, активними учасниками спецоперації, радилися. А тут... Я розумію, нагорі в Міноборони та ФСБ набагато видніше, але я вважаю, що визнаних терористами злочинців не можна міняти на військовослужбовців", - розповідає Кадиров.

Далі він додає, що тепер російські окупанти вважатимуть, що полонених брати не варто, адже влада їх обмінює на "українських умовах":

"Ми виконали обмін на українських умовах. Це неправильно. Наші бійці тиснули фашистів у Маріуполі, заганяли в Азовсталь, викурювали їх із підвалів, гинули, отримували поранення та контузії. Передача навіть одного цього азовського терориста мала бути неприйнятною. І тому не дивно, що бійці, які звільняли Маріуполь та зараз перебувають на передовій, роблять свій висновок – не брати фашистів у полон”.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Михайло Цимбалюк

Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

Богдан Рабешко

Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: