• Головна
  • Новини
  • Кабмін зобов'язав АЗС повідомляти про зміни у ціні на бензин та дизпальне

11.05.2021, 20:30

Кабмін зобов'язав АЗС повідомляти про зміни у ціні на бензин та дизпальне

Кабінет міністрів запровадив обов'язкове декларування змін роздрібних цін на бензин та дизельне пальне, якщо вони зростатимуть більше ніж на 1%.

Про це йдеться у постанові Кабміну, який опублікували на «Урядовому порталі» 11 травня, пише Громадське.

Зокрема, уряд вніс бензин марки А-92 та А-95, а також дизельне пальне до переліку товарів, що мають «істотну соціальну значущість».

Так, уряд постановив, що суб’єкти господарювання мають робити декларування зміни роздрібних цін на ці товари, у разі збільшення ціни на 1 відсоток і більше у порівнянні з роздрібною ціною на момент декларування за 20 днів до початку застосування роздрібної ціни.

Нагадаємо, у квітні Кабінет міністрів та Нафтогазова асоціація підписали меморандум, у якому домовилися про розвиток ринку нафтопродуктів під час карантину.

Ця угода передбачає, що Нафтогазова Асоціація щомісяця надаватиме уряду інформацію про нелегальний обіг пального та місць діяльності АЗС, які працюють з порушеннями. Уряд, таким чином, протидіятиме нелегальному виробництву та обігу пального.

Компанії-учасники Асоціації, своєю чергою, зобов'язуються продовжувати сплачувати податки, формувати ціну на нафтопродукти на умовах вільної конкуренції та з урахуванням ситуації на світових ринках.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Уляна Парпан

Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: