26.03.2020, 21:55

Кабмін обмежив в'їзд та виїзд у міста-супутники АЕС

Уряд з 26 березня по 24 квітня 2020 року обмежив в'їзд та виїзд на територію міст-супутників АЕС.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів № 240 "Про запобігання поширенню на атомних електростанціях України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-V-2", пише Укрінформ.

"Установити з 26 березня до 24 квітня 2020 р. на всій території атомних електростанцій державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" та міст-супутників, у яких проживає та розміщується персонал атомних електростанцій, карантин, заборонивши залучення до робіт персоналу з ознаками респіраторних захворювань і проведення всіх масових заходів та обмеживши в’їзд населення в міста-супутники та виїзд з них", - йдеться у постанові.

Також доручено Запорізькій, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій обласним державним адміністраціям, ДП НАЕК "Енергоатом" разом з відповідними органами місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови та подання щодня Міністерству енергетики та захисту довкілля інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення, надіслання Міністерству охорони здоров’я та інформування Кабінету Міністрів України.

Крім того, державному підприємству "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" доручено вжити додаткових заходів щодо своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів та встановлення посиленого санітарно-пропускного режиму для всього персоналу атомних електростанцій.

"Такі заходи допоможуть не лише захистити працівників, а й забезпечити стабільне електропостачання для людей, які перебувають вдома під час карантину та працюють дистанційно", - вважають в уряді.

Як повідомлялося, 25 березня, уряд України ввів режим надзвичайної ситуації по всій території країни та продовжив карантин до 24 квітня.

Станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та виписаний з лікарні.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: