• Головна
 • Новини
 • Іван Крулько: В Україні треба завершувати епоху бідності

19.09.2019, 18:31

Іван Крулько: В Україні треба завершувати епоху бідності

Владі треба завершувати епоху бідності, збільшуючи доходи людей, знижуючи тарифи, повертаючи кошт із офшорів, наводячи порядок на митниці та детінізуючи економіку.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради Іван Крулько під час ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsOne, - повідомила пресслужба партії.

Парламентарій нагадав, що за ініціативи Юлії Тимошенко, комітет соціальної політики і з питань ветеранів ухвалив рішення щодо застосування фактичних розмірів прожиткових мінімумів при нарахуванні соцвиплат. Адже ненормальною є ситуація, коли Мінфін каже, що прожитковий мінімум має становити 4251 грн, а у бюджеті закладають 2027 грн.

За словами представника «Батьківщини», для того щоб витримати цю норму, треба додатково 300 млрд грн.

«Ці кошти можна знайти у бюджеті, якщо почати повертати гроші, виведені з України в офшори, наводити порядок на митниці, детінізувати економіку. Цим ми суттєво піднімемо купівельну спроможність людей, які підтримають гривнею малий і середній бізнес. Це своєю чергою позитивно позначиться на податках у бюджеті. Це і буде те реальне підняття економіки, на яке так чекає український народ», – переконаний Іван Крулько.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Михайло Цимбалюк

  Проект LIFT – це пошук ефективних чи насмішка з наївних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: