• Головна
 • Новини
 • ІФА-тестування цього тижня почнуть робити у шести медзакладах Львівщини

01.06.2020, 15:22

ІФА-тестування цього тижня почнуть робити у шести медзакладах Львівщини

У середині цього тижня розпочнуть проводити ІФА-тестування на коронавірус у шести медичних закладах Львівщини: Центрі громадського здоров’я, службі крові, а також у медичних закладах міст Червоноград, Новояворівськ, Стрий та Золочів.

Як повідомив Zaxid.net директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис,  проведення ІФА-тестування дозволить суттєво зменшити навантаження на лабораторії, в яких проводять ПЛР-дослідження, адже зараз у черзі на проведення таких досліджень є понад 3,5 тисячі зразків і щодня надходять нові.

«ІФА-тестування передусім проводитимуть медикам, особам, які контактували з хворими на Covid-19, поліцейським та призовникам. В області є 26 установ, які можуть робити такі тести. Визначатимуть наявність імуноглобуліну М, який вказує на наявність захворювання. При його виявленні пацієнта скеровуватимуть на ПЛР для підтвердження», - каже Орест Чемерис.

Такі тестування, за словами Ореста Чемериса, будуть проводити наразі у Львові у Центрі громадського здоров’я, службі крові, а також у Червонограді, Новояворівську, Стрию і Золочеві.

Проведення тестувань за допомогою ІФА дозволить зрозуміти, скільки людей вже перехворіло на коронавірус і розвантажить лабораторії, в яких проводять ПЛР-дослідження, адже чотири лабораторії, в яких наразі виявляють хворих за допомогою ПЛР-досліджень, вкрай завантажені. Вони працюють у дві зміни і проводять щодня до 400 досліджень, а у черзі понад 3,5 тисячі зразків, тому на результати ПЛР-тестування доводиться чекати нерідко тиждень, а то й 10 днів.

Як повідомила Zaxid.net  директорка Центру громадського здоров’ я Мар’яна Служинська, у Центрі готові до проведення ІФА-тестувань, чекають лише на тести. Сьогодні їх на Львів мають відправити з Києва і орієнтовно у середу-четвер розпочнуть проводити перші тестування.

У Львові ІФА-тестування вже проводять медикам львівських лікарень.

Нагадаємо, для ІФА-тестування (імуноферментного аналізу) потрібна сироватка крові, тобто, для проведення тестування беруть кров з вени і визначають наявність імуноглобулівнів: наявність у сироватці крові імуноглобуліну М вказує на те, що йде гострий процес захворювання, а імуноглобуліну G – що людина перехворіла або зустрілася з вірусом і у неї виробилися антитіла.


 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: