• Головна
 • Новини
 • Громадськість повинна вимагати зниження тарифів - це реальна мета

16.07.2019, 11:35

Громадськість повинна вимагати зниження тарифів - це реальна мета

За спілкування Юлії Тимошенко з ведучим NewsOne, глядачі радикальним чином змінили свій погляд на зниження тарифів. Якщо на початку програми 89% тих, хто брав участь в онлайн- голосуванні вважали, що це лише передвиборчий піар, то через годину таких залишилося лише 37%. Зате з 11% до 63% зросла кількість тих, хто погодився з тим, що зменшення тарифів повинна вимагати громадськість.

Про це пише РБК.

Сама лідер "Батьківщини" зазначила, що 5 років колосальна пропаганда, яка використовувала канали телебачення, "зомбувала" людей, переконуючи їх, що завищені ціни на газ і комуналку є нібито ринковими.

Але "зомбування" розбивається об аргументи, зазначила Юлія Тимошенко і продемонструвала рішення двох судів, які на підставі ретельних експертиз встановили, що рішення про збільшення ціни на газ для населення є незаконним і безпідставним.

"Тепер, - зазначила лідер "Батьківщини" - це рішення має бути скасоване президентом, а якщо президент не наважиться це зробити - новим урядом, створеним наступним парламентом. Якщо громадськість вимагає зменшення тарифів, то кращим способом тиску є голосування за "Батьківщину", адже чим більше буде її представництво в новому парламенті і уряді, тим швидше вона прийме рішення про встановлення справедливих тарифів", - підсумувала Юлія Тимошенко.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Політика

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: