• Головна
 • Новини
 • Громадськість повинна вимагати зниження тарифів - це реальна мета

16.07.2019, 11:35

Громадськість повинна вимагати зниження тарифів - це реальна мета

За спілкування Юлії Тимошенко з ведучим NewsOne, глядачі радикальним чином змінили свій погляд на зниження тарифів. Якщо на початку програми 89% тих, хто брав участь в онлайн- голосуванні вважали, що це лише передвиборчий піар, то через годину таких залишилося лише 37%. Зате з 11% до 63% зросла кількість тих, хто погодився з тим, що зменшення тарифів повинна вимагати громадськість.

Про це пише РБК.

Сама лідер "Батьківщини" зазначила, що 5 років колосальна пропаганда, яка використовувала канали телебачення, "зомбувала" людей, переконуючи їх, що завищені ціни на газ і комуналку є нібито ринковими.

Але "зомбування" розбивається об аргументи, зазначила Юлія Тимошенко і продемонструвала рішення двох судів, які на підставі ретельних експертиз встановили, що рішення про збільшення ціни на газ для населення є незаконним і безпідставним.

"Тепер, - зазначила лідер "Батьківщини" - це рішення має бути скасоване президентом, а якщо президент не наважиться це зробити - новим урядом, створеним наступним парламентом. Якщо громадськість вимагає зменшення тарифів, то кращим способом тиску є голосування за "Батьківщину", адже чим більше буде її представництво в новому парламенті і уряді, тим швидше вона прийме рішення про встановлення справедливих тарифів", - підсумувала Юлія Тимошенко.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: