Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та керівник Офісу президента Андрій Єрмак провели зустріч в одному з київських ресторанів, повідомив Telegram-канал "УП. Off The Reocords" увечері 1 березня.
Про це пише ZN.UA.
Мета зустрічі і зміст розмови високопосадовців невідомі, проте вона відбулася на тлі підготовки кадрових перестановок у Кабінеті міністрів.
Telegram-канал також оприлюднив відео зустрічі в ресторані індійської кухні Sutra.
Свідком зустрічі став американський кореспондент Крістофер Міллер. Фото, зроблене ним у ресторані, він оприлюднив на своїй сторінці у Twitter.
"З усіх індійських закладів Києва (OK, їх не так уже й багато) українські високопосадовці оббрали той, де обідала група журналістів. І це на тлі повідомлень про протистояння між ними і можливу відставку прем'єр-міністра", - написав журналіст.
Як повідомлялося спікер Дмитро Разумков на вимогу президента Володимира Зеленського призначив на 4 березня позачергове засідання Верховної Ради.
За даними ЗМІ, темою позачергового засідання стануть кадрові зміни в уряді. При цьому поки жодних рішень, вони обговорюватимуться і прийматимуться на засіданні фракції "Слуги народу".
Основною робочою версією є відставка прем'єр-міністра Олексія Гончарука.
Голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія підтвердив, що деяких міністрів планують замінити. Однак називати їх імен він не став. А Дмитро Разумков повідомив, що заяви Гончарука про відставку до Ради не надходило.
За темою
- Уряд оприлюднив ключові досягнення у 2021 році
08.01.2022, 09:10
- Арахамія розвіяв чутки про відставку Шмигаля
08.09.2021, 12:32
- Стефанчук прокоментував ймовірність заміни міністрів восени
08.09.2021, 11:21
- Відставка Уряду та Голови Верховної Ради особливо не хвилюють українців
06.09.2021, 20:35
- Рік і шість місяців роботи Кабміну: як міністри виконують обіцянки
06.09.2021, 14:23
Обговорення
Політика
ТОП
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
Водій Opel збив двох підлітків на мотоциклі біля Яворова
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми