• Головна
 • Новини
 • Відставка Уряду та Голови Верховної Ради особливо не хвилюють українців

06.09.2021, 20:35

Відставка Уряду та Голови Верховної Ради особливо не хвилюють українців

Відставку Прем’єр Міністра Дениса Шмигаля і Кабінету Міністрів України підтримують 27%, скоріше підтримують – 29%.

Про це свідчать дані онлайн-опитування «Ставлення до дострокової відставки окремих національних та місцевих органів влади», проведеного Українським інститутом майбутнього (UIF) спільно з соціологічною компанією «Нью Імідж Маркетинг Груп» у період з 28 по 30 серпня серед 1200 респондентів по всій Україні.

Також 29% респондентів зазначили, що їм було важко відповісти на зазначене вище питання. Тобто загалом можна говорити про те, що українцям зараз все одно, чи буде зроблена відставка Шмигаля та інших членів уряду.

Варто зазначити, що серед респондентів більша частка саме чоловіків, які підтримують відставку уряду Шмигаля – 64%, і лише 49% жінок.

Зокрема українцям фактично все одно, чи відбудеться відставка Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. 26% респондентів зазначили, що їм важко відповісти, чи підтримують вони відставку Голови ВР. У той час як повністю підтримують це рішення 22%, скоріше підтримують – 20%, а скоріше не підтримують – 21% опитаних.

Щодо вікового розполілу, то найменшою підтримкою Разумков користується серед вікової категорії 28-35 років, де 21% повністю підтримують його відставку, а 31% – скоріше підтримують. А найбільше його підтримують респонденти віком 45+: 38% не підтримують його відставку і ще 23% зазначили, що їм важко відповісти на це питання.

Крім того, 41% респондентів зазначили, що повністю підтримують достроковий розпуск Верховної Ради України. Скоріше підтримують таке рішення 23% і скоріше не підтримують – 16%.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: