25.02.2020, 10:14

Санітарна служба Польщі радить не відвідувати 9 країн

У зв’язку з поширенням коронавірусу, Головний санітарний інспекторат Польщі радить відмовитися від подорожей до 9 країн: Китаю, Південної Кореї, Ірану, Японії, Таїланду, В’єтнаму, Сінгапуру, Тайваню та північних регіонів Італії. В останній країні кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом зросла до 152, а чотири особи померли.

Про це повідомило Польське радіо.    

Поляки, які повертаються з цих країн, повинні зберігати спокій і стежити за станом свого здоров’я, – сказав речник головного санітарного інспектора Ян Бондар: «Повернення з цих країн плюс симптоми – підвищена температура, біль голови, кашель – є підставою підозрювати захворювання. Сам факт, що хтось має гарячку чи інші симптоми, а не був, наприклад, у Китаї, в Азії ані в Північній Італії, не може бути запідозрений у коронавірусній інфекції».

Коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом, тому подібно, як у випадку вірусу грипу, дуже важливо дотримуватися основних правил гігієни – уникати великих скупчень людей, мити руки після кожного перебування в такому місці і дбати за стан здоров’я, позаяк триває сезон грипу та вірусів, – додав Ян Бондар.

У Китаї коронавірусом заражені понад 77 000 людей, а кількість смертельних жертв зросла майже до 2600. Епідемія вже розширилася на 25 країн світу. У Європі найбільше випадків зараження зафіксовано в Італії, Німеччині, Франції та Фінляндії. У Польщі досі не підтверджено жодного випадку зараження коронавірусом.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: