• Головна
 • Новини
 • Голова Львівської ОДА відповів на кадрові погрози міністра

21.07.2020, 18:44

Голова Львівської ОДА відповів на кадрові погрози міністра

Кадрових змін у зв'язку з великою кількістю захворювань на коронавірус та застереженнями МОЗ на Львівщині не планується.

Про це сьогодні на пресконференції повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, цитує Укрінформ.

"Я персонально відчуваю відповідальність за те, що робиться з захворюванням і лікуванням пацієнтів на COVID-19 в нас, у Львівській області. Я вважаю, що тут відповідальність адміністрації - в першу чергу, лікувальних закладів, а також населення, яке має відповідально ставитися до карантинних заходів. З Міністерством охорони здоров'я в нас робочі стосунки і міністр дійсно приїжджав. Звернув увагу на декілька моментів, які ми мали відпрацювати і на основі цього приїжджала комісія", - зазначив Козицький.

Наразі, за його словами, очікується зворотній зв’язок, щоб уточнити ті питання, на які слід звернути свою увагу. І на даний момент, додав Козицький, кадрових змін не передбачається.

Нагадаємо, 18 липня міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу заявив, що Міністерство охорони здоров'я України ініціює кадрові зміни в Департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА.

Комісія МОЗ, яка була направлена раніше в область з перевіркою, виявила недоліки в організації щодо заходів під час епідемії коронавірусу. Тому, за словами Сепанова, "готується подання щодо кадрових рішень у Львівській області".

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: