У неділю, 7 квітня, було зіграно матчі 1/4 фіналу кубка України. Відтак визначилися усі учасники півфіналу турніру. Серед них дві команди, які представляють Першу лігу.
Про це пише 24tv.ua.
Першим фіналістом стала луганська "Зоря". Команда обіграла на виїзді "Львів". Все у матчі вирішив єдиний гол Лєднєва на початку другого тайму зі штрафного.
Львів – Зоря 0:1
Гол: Лєднєв, 48
У паралельному матчі "Інгулець" лише у серії пенальті обіграв "Карпати". При цьому львів'янам вдалося зрівняти рахунок лише на шостій доданій хвилині другого тайму. Так ще й "Карпати" догравали матч у меншості. У серії післяматчевих пенальті Карім Йода не реалізував свій удар, і далі пройшов саме "Інгулець".
Інгулець – Карпати 1:1 (пен. 5:4)
Голи: Щедрий, 50 – Швед, 90+6
Вилучення: Толочко, 102 (Карпати)
Ще однією командою з Першої ліги став "Дніпро-1". Команда на власному полі обіграла полтавську "Ворсклу" завдяки двом голам наприкінці матчу.
Дніпро-1 – Ворскла 2:0
Голи: Куліш, 78, Когут, 83
Останнім учасником півфіналу став донецький "Шахтар". "Гірники" обіграли київське "Динамо". При цьому все теж вирішилося у серії пенальті. А у матчі не обійшлося без вилучення. При цьому що вигнали авторів голів у цьому матчі – Дениса Гармаша та Жуніора Мораеса. А у серії пенальті за "Шахтар" не забив Манор Соломон. У "Динамо" два останні удари не реалізували Віталій Миколенко та Володимир Шепєлєв.
Шахтар – Динамо 1:1 (пен 4:3)
Голи: Мораес, 57 – Гармаш, 9 (4:3 по пенальті)
Вилучення: Мораес, 69 – Гармаш, 61
За темою
- ЛНЗ уперше здобув срібло УПЛ, «Полісся» — бронзу, «Рух» зіграє перехідні матчі
24.05.2026, 16:10
- Тренер збірної України Андреа Мальдера житиме у Львові
18.05.2026, 16:52
- "Динамо" програло португальцям і вилетіло з Ліги чемпіонів
24.08.2022, 08:10
- Київське «Динамо» знайшло прихисток у Львівській області
21.03.2022, 20:27
- Екс-зірка "Карпат" Хорхе Карраскаля продовжить кар'єру в ЦСКА
09.02.2022, 19:31
Обговорення
Спорт
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні