• Головна
 • Новини
 • ФДМУ очікує отримати від приватизації спиртзаводів 2 мільярди

19.08.2020, 15:11

ФДМУ очікує отримати від приватизації спиртзаводів 2 мільярди

Фонд державного майна (ФДМУ) очікує отримати від приватизації спиртових заводів близько 2 млрд грн.

Про це заявив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко у своєму відеозверненні у Фейсбуці.

Із 78 спиртових заводів наразі, за словами Сенниченка, може бути переданий на приватизацію 41 завод. Від приватизації цих об'єктів ФДМУ очікує залучити близько 2 млрд грн. Керівник Фонду держмайна впевнений, що великі агрокомпанії та фармацевтичні підприємства продемонструють інтерес до приватизації спиртових заводів.

У Фонді обіцяють якісно підготувати спиртзаводи до приватизації, розкрити потенційним інвесторам всю необхідну інформацію про них, та виставити їх на чесний і прозорий аукціон. ФДМУ також повідомляє, що після запуску приватизації першої черги спиртових заводів, перейдуть і до інших 37 об’єктів.

Нгадаємо, із 1 липня 2020 року вступив у дію закон, яким скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей. Відповідно до закону, особи, які придбали майно ДП "Укрспирт" або уклали договір у рамках державно-приватного партнерства щодо такого майна, зобов'язані до 1 липня 2021 року зберегти види діяльності та не менш як 70% відсотків того виробничого персоналу, який був на 1 січня цього року. Таким чином, виробництво спирту до 1 липня наступного року здійснюватиметься в Україні виключно на державних та приватизованих підприємствах. А вже після цієї дати можна буде вводити в експлуатацію чи будувати нові спиртові підприємства.
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: